У Тернополі відкрито перший McDonald’s

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) «МакДональдз Юкрейн Лтд.» (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, відкрило перший ресторан в Тернополі по вул. Гетьмана Мазепи, 30.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

За даними прес-служби компанії, новий заклад розташовується в одноповерховій будівлі площею 520 кв. м. Зал розрахований на 112 місць, літня тераса — на 128. У ресторані працюють близько 100 співробітників, які обслуговують щодня близько 2 тис. клієнтів. Інфраструктура об’єкта також включає McDrive.

McDonald’s в Тернополі став дев’ятим закладом нового формату в Україні.

Перший заклад McDonald’s в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.

Розвитком мережі займається ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд.».

Ресторани McDonald’s в Україні в 2017 році відвідали близько 100 млн осіб, що майже на 9% більше, ніж в 2016 році. Мережа збільшила власну частку ринку на 1,2%, досягнувши показника в 12%. В даний час займає провідну позицію.

Мережа ресторанів McDonald’s в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників налічує близько 7,5 тис. чоловік.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ПІІ є Golden Arches European Holdings B.V. (99,975%, Амстердам, Нідерланди) і Global Restaurant Operations Of Ireland Limited (0,025%, Дублін, Ірландія).