Чернігівщина налаштована на збільшення експорту у В’єтнам

Основні позиції експорту Чернігівщини на в’єтнамський ринок належать зерновим культурам

Чернігівська область готує реалізацію спільних взаємовигідних проєктів з В’єтнамом, а також на зростання товарообігу з країною, збільшення інвестицій та налагодження  співробітництва у сфері туризму.

“Завдяки стрімкому росту економіки протягом останніх десятиліть, азіатські країни стають все більш привабливим бізнес регіоном. Чернігівщина також має гідний інвестиційний потенціал. Ми створюємо максимально комфортні умови для ведення бізнесу і всіляко підтримуємо ініціативи іноземних інвесторів у відкритті нових виробництв. Тому у взаємодії ми зможемо досягти гідних результатів”, – заявив заступник голови місцевої ОДА Дмитро Іванов.

ЧитайтеДержпродспоживслужба та УЗА створять групу для розгляду проблем експорту зерна

Чиновник провів зустріч з Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Й.В. Нгуєн Хонг Тхакх. Останній запевнив, що активно сприятиме розвитку українсько-в’єтнамських відносин і має на меті розвивати бізнес зв’язки. Підкреслив, що одним із шляхів покращення товарообігу буде нарощування обсягів експорту до Чернігівщини текстилю, електроніки та  зернових культур, які вирощують тільки в азіатських країнах.

Зараз же основні позиції експорту Чернігівщини на в’єтнамський ринок належать сільськогосподарській продукції, а саме зерновим культурам.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна планує збільшити експорт зерна за рахунок Китаю та В’єтнаму.

Джерело: Департамент агропромислового розвитку ОДА 

 

Источник: LANDLORD