Завод “Одесавинпром” пустили з молотка за 234 млн грн

На Одещині продали винзавод “Одесавинпром” за 234 млн грн

На онлайн-аукціоні з приватизації  продали цілісний майновий комплекс “Одесавинпром”, за результатами якого до бюджету мають надійти 234 900 000 грн.  Об’єкт знаходиться за адресою: Одеська область, Одеса, Французький бульвар, 10. Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво та розлив виноробної продукції, зокрема шампанського України, вин ігристих та слабоалкогольних газованих напоїв.

У торгах взяли участь 12 учасників, які збільшили ціну в 3,6 разів, зі стартових 65 319 289 грн до 234 900 000 грн.

“Держава отримала справедливу ціну за такий об’єкт завдяки прозорому аукціону, місцева громада буде впевнена у збереженні історичної пам’ятки, а інвестор – вмотивований розвивати цей потужний актив, який перейде у його власність”, – заявив Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

Новий власник отримає 97 об’єктів нерухомості, зокрема підвали для обробки та зберігання вина, виробничі корпуси, складські приміщення виготовленої продукції, а також більше 200 одиниць рухомого майна, у тому числі машини, обладнання інструменти, прилади, інвентар та транспортні засоби.

Читайте: Коли заводи Укрспирту підуть із молотка

Пам’ятка може бути приватизована лише за умови укладання майбутнім власником з відповідним органом охорони культурної спадщини попереднього договору про укладання в майбутньому охоронного договору на пам’ятку з викладанням його істотних умов.

Дані в системі “Prozorro.Продажі” свідчать, що переможцем стало ТОВ “Каплор 7”. На другому місці за підсумками торгів опинилося ТОВ “Сіті борд сервіс”, яке запропонувало 234,2 млн грн.

Landlord раніше повідомляв, що на приватизацію буде виставлено 35 об’єктів концерну «Укрспирт».

Джерело: ФДМУ

Наталія Софієнко, Landlord

 

Источник: LANDLORD