Неможливість виконання зобов’язань. ОптімусАгро Трейд припиняє діяльність на тимчасово окупованих територіях

Товариство має намір позиватися до держави-агресора з метою стягнення цих та інших збитків

“ОптімусАгро Трейд” заявляє про повну неможливість виконання зобов’язань за договорами складського зберігання зерна на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Протягом березня-травня 2022 року компанія намагалася робити все можливе для забезпечення звичайної роботи своїх зернових складів на територіях, які не підконтрольні Збройним Силам України.

“Зараз через втручання окупаційної адміністрації та подекуди збройних формувань товариство об’єктивно вже не може забезпечити виконання договірних зобов’язань перед поклажодавцями, дотримання законів України та реалізацію своїх управлінських рішень”, — йдеться у повідомленні.

Відзначається, що компанія “ОптімусАгро Трейд” припиняє господарську діяльність на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей. Товариство має намір позиватися до держави-агресора з метою стягнення цих та інших збитків.

Довідка. “ОптімусАгро Трейд” (раніше “Оптімус Агро”) — агропромислова компанія, переробник сільськогосподарської продукції, який спеціалізується на виробництві соняшникової олії, шроту та лушпиння.

Нагадаємо, неодноразово рф знищувала українські запаси зерна випускаючи ракета по елеваторах. Аграрії бояться зберігати урожай звичним чином, тому українці змушені шукати альтернативні рішення зберігання.